Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل جهانگردی دیزین

نظر مردم و نقد و بررسی

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل جهانگردی دیزین را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

در بین کوه های رشته کوه البرز در مسیر زیبای جاده چالوس، بعد از دوراهی گچسر، هتلی 4 ستاره با نام هتل جهانگردی دیزین واقع شده است که با امکانات کامل مانند رستوران و کافی شاپ، مسیر کوهپیمایی، زمین تنیس، فوتسال، والیبال و همچنین سونا خشک و سالن بیلیارد و البته با دارا بودن آب ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل جهانگردی دیزین

رزرو هتل جهانگردی دیزین


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل جهانگردی دیزین

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
سه شنبه 14 شهريور 1396 - امتیاز: 3.5

هتل در جای خوبی قرار گرفته و به ما خوش گذشت. متاسفانه بعضی پرسنل لابی همکاری لازم را نمی کنند. در مدت یک شبی که ما آنجا بودیم قسمت رستوران و چایخانه سنتی تعطیل بود حتی آب جوش هم در ساعت ۱۱ شب به ما ندادند.. برخی قسمتهای هتل مثل درهای اطاقها و یا موکت ها نیاز به تعویض دارند. اینترنت بخصوص در اطاقها بسیار ضعیف بود. کیفیت غذاها خوب بود مابقی امکانات بسیار خوب بودند. آقایان بهار و کلهر نیز نهایت لطف را کردند.
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید