Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل کادوس رشت

نظر مردم و نقد و بررسی

4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل کادوس رشت را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل 4 ستاره کادوس رشت یا گراند هتل (هتل بزرگ رشت) یکی از شیکترین هتل های شمال بوده در حال حاضر بهترین هتل رشت می باشد. هم اکنون هتل پس از چند سال بازسازی و با صرف هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد تومان، بصورت کامل بازسازی شده و عکسهای جدید هتل خود گویای این مطلب است.  هتل کادوس با ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل کادوس رشت

رزرو هتل کادوس رشت


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل کادوس رشت

4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
شنبه 28 آذر 1394 - امتیاز: 5

واقعا بعد از بازسازی زیبا شده به مدیر هتل تبریک میگم، ایشالا قسمت بشه ما هم بریم
سه شنبه 24 آذر 1394 - امتیاز: 5

هتل بعد از بازسازی شیک و زیبا شده و نسبت به قبل خیلی تغییر کرده، ما از اقامتمون راضی بودیم همه چیز خوب بود، برای اقامت در شهر رشت عملا هتل بهتری نداریم
سه شنبه 11 شهريور 1393 - امتیاز: 2

سفر من و خانواده ام در تاریخ 31 مرداد به سوی گیلان و رشت آغاز شد و تا 2 شهریوربه طول انجامید , برای اقامت هتل پنج ستاره کادوس را از طریق مراجعه به سایت و دیدن امکانات آن انتخاب نمودیم زمان ورود به هتل با ساختمان در حال باز سازی و محوطه پر از نخاله و مصالح ساختمانی مواجه شدیم . راهروی ورودی هتل و لابی و Reception آن به هتل شبیه نبود چه برسد به ستاره دار بودن آن . معمولا در هتل های ستاره دار آن هم از نوع پرستاره یکی از قوانین احترام به مسافرین داشتن پرسنل با Carrier یا به قول خودمان گاری های حمل چمدان تا اتاق مسافر است که این هتل فاقد هر دو اینها بود . و این آزادی را به ما دادند که خودمان چمدان هامان را حمل کنیم .
سیستم تهویه مطبوع نصب شده در اتاق را با پوششی از رسوبات آب و نمک تزئین نموده بودند و هنگام خروج هوای خنک نیز با پاشیدن آب از سیستم تهویه مطبوع به سرو و صورتمان یک فضای بسیار طبیعی و شمال گونه ای را برای ما ایجاد نموده بود .
در قسمت سرویس های بهداشتی و حمام نیز ما با یک دوش مدرن اما با سوراخ های رسوب گرفته مواجه شدیم , جالب است صبر و شکیبایی ما را با دسترسی دیر هنگام به آبگرم آزمودند.
جالب تر اینکه میدانستند ما از شهر دود و آلودگی تهران آمده ایم به همین منظور برای اینکه احساس غریبی نکنیم و حس کنیم در خانه مان هستیم دستور داده بودند شیشه های پنجره هایمان را پاک نکنند.
اولین نهارمان را در رستوران هتل صرف کردیم شخص من آن چنان شوق خوردن ماهی سفید با برنج را داشتم که لصلا متوجه نشدم سفارش گران قیمت من با یک نو آور در آشپزی فاقد نمک ادویه و هر نوع طمع دهند است . بی نظیره این ابتکارات سر آشپز و مدیریت رستوران بی نظیره .
در تمام وب سایت هایی که تبلیغ این هتل را نمودند موارد زیر نیز قید شده است :
امکانات هتل
استخر بود ( شاید بوده ما خبر نداشتیم سونا ( با عرض پوزش پس از بازسازی )
جکوزی ( با عرض پوزش پس از بازسازی ) بیلیارد ( با عرض پوزش پس از بازسازی )
سالن تنیس ( با عرض پوزش پس از بازسازی ) سالن بدنسازی ( با عرض پوزش پس از بازسازی )
کافی شاپ (بود ولی با چمن های کچل و قهوای)
کافی نت ( با عرض پوزش پس از بازسازی )
رستوران (بله بود توضیح دادم )
رستوران فضای باز (منظور کافی شاپ است ؟ )
رستوران سنتی ( منظورتان آنجاست که تخت هم بود بله بود )
مرکز خرید ( با عرض پوزش پس از بازسازی )
فضای سبز ( تا فضای سبز را چه تعریف کنیم )
خشکشویی خبر ندارم چون نیازی به آن نداشتیم
تاکسی سرویس ( مورد استفاده نداشتیم )
اینترنت بی سیم ( بله بود اما سیم نداشت )
پارکینگ اختصاصی ( تا منظور از اختصاصی چه باشد کتابخانه نمی دانم , چون قرار نبود در سفر کتاب بخوانیم
استخر روباز(بله ,اما اجاره داده بودند)
رستوران فست فود اگر پیدا کردید به ما هم بگویید
ماهواره ( نتوانستم ادامه حریم سلطان را ببینم )
خودپرداز من و همراهانم ندیدیم
نمازخانه ترجیح میدهم در تنهایی عبادت کنم

نوع برخورد کارمندان پذیرش خوب بود ایرادی نیست , نوع سرویس دهی صبحانه تا به این سفر این گونه پذیرایی مفصل و پر محتوی ندیده بودم و نخواهم دید, خارجی ها به خصوص ترکیه ای ها بیایند ببینند و یاد بگیرند.
و اما سخن به آخر می برم تعمیرات برای هر ساختمانی پیش می آید اما مدیر عامل یا صاحب هتل عزیز و گرامی می توانستید از سود حاصله از مسافر در حین بازسازی و تعمیرات بگذرید و اول هتل را همانند آنچه در سایت ها و تبلیغات است باز سازی شده و تکمیل شده و تمیز کنید و بعد در اختیار مسافرین و هموطنان خود قراربدهید . ما که شوکه شدیم سایرین را نمی دانم .
راستی مازراتی قرمز خوشرنگی هم آنجا پارک شده بود. همخوانی عجیبی با هتل داشت !!!!
سه شنبه 11 شهريور 1393 - امتیاز: 1

سفر ما از تاریخ 31 مرداد تا 2 شهریور در گیلان انجام شد و محل اقامت ما هتل کادوس پنج ستاره بود . اولین نکته این بود که بر روی تمام اوراق هتل و سردر هتل بر پنج ستاره بودن آن تاکید می شد ولی در سایت های مختلف آن را چهار ستاره می شناسند .
هتل در حال تعمیر است و این نکته را به ما نگفته بودند . بنابراین هیچ خبری از سونا و جکوزی و بدنسازی و سالن بیلیارد و فروشگاه محصولات سنتی و . . . لابی شیک وجود ندارد . به عبارت دیگر ما پول هتل پنج ستاره را دادیم ولی در کمال تعجب امکانات هتل دو ستاره را دریافت کردیم .
در اتاق ها( سه اتاق داشتیم ) بدون استثناء تمام کولرها اشکال داشت و آب ریزش حداقل اشکال آنها بود . ریموت تلویزیون باطری نداشت .
در رستوران مستخدمین آموزش ندیده بودند که وقتی ازدحام برای صبحانه ایجاد می شود چه باید بکنند بنابراین در ساعت اول صبح تقریبا ظرف ها خالی می شد و کسی نبود که آنها را پر کند . چای جوشیده که معلوم بود اول صبح دم شده را در ساعت 9 به مردم می دادند . تنوع اقلام صبحانه شرم آور بود . مالکین و مدیران هتل به خود زحمت نداده بودند که حداقل به هتل های هم ستاره خود در دو سه شهر دیگر ( ونه به کشورهای دیگر ) سری بزنند و ببینند برای یک هتل پنج ستاره این صبحانه خنده دار است . به مستخدم میگفتیم چرا زیتون در صبحانه نیست ؟ پاسخ خنده دار او این بود که زیتون چیه ؟
میز کثیف را به خانم مستخدم گفتیم که پاک کند و گفت وقت ندارد . نان تست و جو تمام شده بود و کسی نبود که آن را پر کند . این اتفاقات در تمام سه روز می افتاد بدون اینکه کسی پاسخگو باشد . با مدیر داخلی صحبت کردم و این اشکالات راگفتم . پاسخش این بود که ستاره های این هتل را جدی نگیرید .
کیفیت غذای هتل بسیار نازل بود و برای سفارش غذا بیش از چهل دقیقه معطل شدیم .
در محوطه خارجی هتل فضای سبزی وجود دارد که کافی شاپ در آنجاست . شرم آور است که در استان گیلان زمین چمن این کافی شاپ خشک بود و چمن ها به صورت لکه های خشک و زرد بین خاک ها قرار داشتند .
ولی در بیرون هتل یک خودرو مازراتی قرمز زیبا پارک شده بود که تقریبا هر روز در پیشانی هتل دیده می شد و معلوم بود که متعلق به صاحب هتل است و اساسا بخشی از ژست هتل است .توصیه من به مالک هتل این است که به جای اینکه مازراتی را تبلیغ میکنید کیفیت خدمات را بالا ببرید. قیمت این هتل با هتل پنج ستاره هایت خزر یکی بود ولی این کجا و آن کجا
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید