Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل لاله سرعین

نظر مردم و نقد و بررسی

5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل لاله سرعین را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل لاله سرعین بعنوان بهترین هتل در شهر توریستی سرعين و تنها هتل 4 ستاره سرعین است. این هتل در بهترین نقطه شهر سرعین در دامنه های سبلان واقع شده و دارای دسترسی به مجتمع آب درمانی سبلان می باشد.سرعین بدلیل وجود چشمه های آب گرم، هر ساله پذیرای افراد زیادی از سراسر کشور است و ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل لاله سرعین

رزرو هتل لاله سرعین


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل لاله سرعین

5 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
سه شنبه 11 تير 1398 - امتیاز: 4

ما یک بار به این هتل رفتیم، رستورانش خیلی خوب بود ، اتاق ها کمی قدیمی شده بود، برخورد کارکنان بسیار خوب
دوشنبه 19 فروردين 1398 - امتیاز: 5

چند سال پیش با پدرو مادرم و همسر و پسرم به این هتل رفتیم واقعا هتل تمیز و زیبا و معلوم بود که از هتل های قدیمی با کلاس می باشد بخصوص صبحانه لذیذ با خامه و عسل حرف نداشت دستتون درد نکنه . اگر دوباره بخوام به این شهر برم باز هم از این هتل استفاده خواهم کرد . ممنون
چهارشنبه 31 شهريور 1395 - امتیاز: 5

دیشب در این هتل اقامت داشتم هتل بسیار خوب در حد سرعین هستش. یعنی شاید بهترین هتل استان اردبیل باشه در مجموع بسیار لذت بردم . به نسبت قیمت یه سر و گردن از بقیه هتل های استان بالاتره و قتتون رو برای بررسی بقیه هتل ها هدر ندید.
شنبه 13 دی 1393 - امتیاز: 4

من یک بار عید سال 93 موفق به رزرو این هتل شدم قیمت هتل با توجه به ما بقی جاها در سرعین عالی بود اما در کل هتل خیلی کوچیکی هستش تمیز هم بود اما دیگه قدیمی شده صبحانه هم بد نبود شام هم رفتیم بیرون در کل خوب بود.
شنبه 6 ارديبهشت 1393 - امتیاز: 3

با سلام . متاسفانه در انجام رزرو این هتل همیشه پارتی بازی وجود داشته که باعث نا رضایتی ماست . فروردین تماس گرفته بودم مسئولین گفتند اردیبهشت تماس بگیرین . اردیبهشت تماس گرفتم گفتند برای خرداد از فروردین پر شده .
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید