نظرات مسافران درباره هتل لاله یزد

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل لاله یزد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

در کنار آب انبار تاریخی گلشن یزد، هتل لاله یزد، هتلی 4 ستاره با معماری سنتی منحصر بفرد و با امکانات مدرن و به روز آماده میزبانی از مسافران يزد است. هتل لاله یزد یا خانه تاریخی گلشن یادگاری از دوران قاجار است و تا سال 1357 بعنوان منزل مسکونی مورد استفاده بوده و بعد از چندین ... ادامه

میانگین امتیاز 4 مسافر

8.75 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 4 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

جمعه 29 مهر 1401

امتیاز 3

هتل باصفاییه. البته کمی در کوچه پس کوچه قرار داره واسه همین اسنپها زود به اونجا نمیرسن برخورد مسیولین پذیرش خصوصا خانمها عالیه. چایی عصرانه رایگان واقعا ایده جالبیه. صبحانه اش به نسبت سه ستاره بودن واقعا متنوع بود.اما یه سری نقاط منفی هم داشت:اتاق ما دوتخته بود اما فقط یک خمیر دندان و یک صابون تو اتاق بود. اتاق زیر زمین بود و فقط یک لامپ برای قسمت اصلی تعبیه شده بود و به همین دلیل خیلی تاریک بود. کمی بوی نم می اومد که خوب طبیعیه. مینی بار نداشت. موقع ورود مجبور شدیم خودمون بارمون رو حمل کنیم و کسی نبود وسایلمون رو بیاره. درب اتاقها بخاطر سنتی بودن قدیمی بود و این خیلی حس امنیت نمیداد. مثلا اگه باد می اومد درها به هم میخورد. نصف شب در اتاق ما هم چند بار به هم خورد هرچند اصلا باد نمی اومد!!!!

جمعه 8 آذر 1398

امتیاز 4.5

ما زمستان ۹۷ سفر چند روزه خیلی خوبی به یزد داشتیم که در این هتل بودیم. محیطی جذاب و تمیز داشت. غذاهایش بسیارخوب بود با قیمتی مناسب. کارمندانش هم مودب و خوشرو بودند و برای ما سفر خوش پر خاطره ای شد. پیشنهادم برای بهترشدن هتل، ایجاد یک نمازخانه مناسبتر و محلی برای استراحت مسافرانی است که اتاقشان را ظهر تحویل می دهند و جایی برای چندساعت توقف و استراحت یا گردش ندارند. و خود ما با چنین مشکلی رو به رو شدیم. درکل از پذیرایی گرم شما سپاسگزارم وموفق تر باشید.

چهارشنبه 24 بهمن 1397

امتیاز 5

در کل هتل ستتی جالبی بود. ارام بخش بود اتاق ۲۱۱ دو نفره بزرگ ۵ تا پنجرش روبه روی حیاط و حوض باز میشد احتمالا تو بهار خیلی رویاییییی بشه. اتاق ۴۱۱ هم ما بودیم ۵ نفره عالی بود دو خوابه و در ورودی اتاق داخل حیاط نارنجستان بود پنجره هاش به خیابون بود و تو حیاط نارنجستان ۲۴ ساعته چایی رایگان و جای استراحت و ریلکس کردن عالی بود.

يکشنبه 30 دی 1397

امتیاز 5

هتل لاله یکی ازبهترین هتل هاست که به خاطر سنتی بودن حس بسیار خوبی به انسان دست می دهد، برخورد کارکنان بسیار عالی و صمیمانه بود از لحاظ تمیزی نیز در حد بسیار خوبی بود، صبحانه هم بسیارخوب بود در کل هتل عالی بود

هتل لاله یزد

هتل لاله یزد هتل در یزد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی