Logo تلفن رزرو

نظرات درباره هتل ملک التجار یزد

نظر مردم و نقد و بررسی

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

تجربه خود را بنویسید


اگر قبلا تجربه اقامت در هتل ملک التجار یزد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

بنایی تاریخی متعلق به خاندان ملک التجار یزد که هم اکنون بعنوان هتلی 5 ستاره و لوکس بنام هتل ملک التجار یزد با حفظ اصالت تاریخی، فعالیت می نماید و با امکانات کامل رفاهی، در محیطی زیبا و یادآور تاریخ ایران زمین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران شهر یزد ... ادامه

نظر و تجربه اقامت مسافران در هتل ملک التجار یزد

رزرو هتل ملک التجار یزد


از تاریخ:
به مدت: شب

نظر و تجربه مسافران درباره هتل ملک التجار یزد

1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند.
شنبه 2 شهريور 1392 - امتیاز: 4.5

ما با دوستان به این هتل رفته بودیم. فضای سنتی خیلی جالبی در هتل وجود دارد، اتاق ها خیلی کوچک هستند و امکانات مدرنی ندارند اما متناسب با هتل هستند، چون از هتل سنتی و قدیمی نمی توان انتظار اتاق های بزرگ داشت. برخورد کارکنان در حد خوب و کیفیت غذا در حد متوسط بود. از نظر منطقه و دسترسی در داخل بازار قرار دارد، بهمین دلیل امکان ورود با ماشین نیست که لازم است به این مسئله توجه شود.
  1. 1

نظر یا تجربه اقامت خود را بنویسید