نظرات مسافران درباره هتل مینو قزوین

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل مینو قزوین را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل مینو یک هتل 2 طبقه و 2 ستاره است که 20 واحد اقامتی دارد. این هتل در چهاراره ولیعصر قرار گرفته و در مرکز شهر قزوین قرار دارد. هتل مینو در عین 2 ستاره بودن، یکی از تمیزترین و بهترین هتلهای شهر است و گزینه ای مقرون به صرفه برای اقامت در قزوین می ... ادامه

میانگین امتیاز 1 مسافر

6.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

جمعه 9 تير 1402

امتیاز 3

هتل کوچک و بسیار تمیزی است که علیرغم دوستاره بودن امکانات خوبی دارد.در مرکز شهر قزوین واقع شده است و دسترسی ان به بازارها و رستوران ها خیلی خوب است.پارکینگ اختصاصی ندارد ولی جلوی هتل مکان خوبی برای پارک ماشین زیر نطر دوربین های مداربسته هتل دارد.با توجه به قیمت و امکانات ان ؛این هتل را برای اقامت در قزوین توصیه میکنم.

هتل مینو قزوین

هتل مینو قزوین هتل در قزوین

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی