نظرات مسافران درباره هتل نگارستان کاشان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل نگارستان کاشان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل 4 ستاره نگارستان کاشان در نزدیکی مجموعه باغ فین کاشان، یکی از بهترین اقامتگاه ها برای مسافران کاشان است. چشم انداز همه اتاق های هتل نگارستان به باغ فین بوده و نمایی زیبا را از شهر تاریخی کاشان در اختیار میهمانان قرار می دهد. بعضی سوئیت های هتل دارای بالکنی دلباز و بی ... ادامه

میانگین امتیاز 2 مسافر

8.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 2 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

پنجشنبه 31 فروردين 1402

امتیاز 4

هتلی بسیار زیبا در فضایی آرام و دلنشین .کادری خوش برخورد و مهربان که به همه توصیه ش میکنم.رستوران خوب با چشم انداز زیبا نظافت بسیار عالی .ایرادات جزیی در سرویس بهداشتی سوییت رویال مشاهده میشه که مسلما قابل حله.این هتل باعث شد اولین بازدیدمون از کاشان به خاطره ای خوش تبدیل بشه.

دوشنبه 22 ارديبهشت 1393

امتیاز 4

هتلی مدرن، ورودی و لابی زیبا، رستوران خوب و راحت، اتاق های تمیز ... از دیدنی های کاشان دور است اما از تاکسی براحتی و با هزینه کم میتوان استفاده کرد. ضمنا ظاهرا کیفیت اتاق ها در طبقات مختلف با هم متفاوت است، طبقه بالا نمای جالبی دارد.

هتل نگارستان کاشان

هتل نگارستان کاشان هتل در کاشان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی