نظرات مسافران درباره هتل تهران مشهد

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل تهران مشهد را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل 4 ستاره تهران مشهد در زمینی به مساحت 11 هزار متر در سال 1352 افتتاح گردیده است. این واحد اقامتی با تجربه ای چندین ساله و با امکانات کامل رفاهی، آماده میزبانی میهمانان و زائرین حرم امام رضا (ع) می باشد. هتل تهران مشهد در فاصله مناسبی از حرم واقع شده و مسافرین از این نظر با ... ادامه

میانگین امتیاز 8 مسافر

8.50 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 8 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

شنبه 9 شهريور 1398

امتیاز 5

با سلام . من تقریبا بیش از سی سال است که حداقل سالی یکبار به هتل تهران می آیم . خاطرات بسیار خوبی را از این هتل در کنار خانواده ام به یاد دارم .نزدیکی به حرم تمیزی اتاق ها و محوطه به همراه برخورد بسیار خوب کارکنان قدیمی آن که الان بازنشسته شده اند و همچنین کارمندان جدید همگی از امتیاز های خوب این هتل می باشد.

پنجشنبه 30 خرداد 1398

امتیاز 5

من اولین سالی که به این هتل رفتم یعنی در سال 1391 بسیار از این هتل و کارکنان خود هتل راضی بودم وهمه چیز طبق برنامه پیش می رفت .

چهارشنبه 29 خرداد 1398

امتیاز 5

باسلام من حدود ١٠ سال هست به همراه خانواده به اين هتل ميايم خيلى راضى هستيم برخورد كاركنان بسيار عالى مي باشد نظافت اتاقها خيلى به موقع انجام ميشود محوطه ى حياط بسيار زيبا و با صفاست براى خانواده هايي كه بچه كوچك دارند خيلى خوب است در اين مدت هتل ٣ بار تعمير اساسى شده تنها ايراد هتل منو رستوران ميباشد كه متأسفانه تغييرى نكرده

شنبه 19 تير 1395

امتیاز 2

خاطره خوبی از این هتل ندارم از کارکنان هتل رفتار بهتر از این انتظار داشتم . موقع ورود اتاق را ساعت 5 به ما تحویل دادن هیچ پذیرایی و عذر خواهی هم نکردند . سرویس های دیگر هم که تعریفی نداشت به نظر من در مقایسه با سایر هتل های سه ستاره که بارها تجربه کردم در حد دو 2 ستاره بود به نظر من ستاره ها رو باید نسبت به رفتار کارکنان بدهند که از همه مهمتر است ، اگر زود به رستوران می رفتیم منوی غذایی کامل بود وگر نه دیر تر می رفتیم بعضی از غذاها تمام می شد این برای یک هتل سه ستاره قابل قبول نیست.

جمعه 24 بهمن 1393

امتیاز 4

هتل خانوادگی خوبی است. خصوصا عربهای زایری که چند سالی است مشهد رو خیلی شلوغ کرده اند به این هتل نمیان و محیط صمیمی و آرومی داره. چند ساله که بناییه و فکر کنم تا 1 سال دیگه تموم بشه که امیدوارم از این به بعد خدماتشون بهتر بشه.

دوشنبه 18 فروردين 1393

امتیاز 5

ما همه ساله با خانواده میایم این هتل، بسیار عالی و خوب می باشد،از پرسنل و پذیرایی هم راضی هستیم، فوق العاده با احترام و وظیفه شناس هستن و البته با محبت.

چهارشنبه 21 اسفند 1392

امتیاز 3

92/12/19 مهمان! این هتل در اتاق 317 بودیم اول محاسن هتل می گم تا جانب انصاف رعایت کرده باشم بزرگ ترین نکته مثبت هتل داشتن پرسنل خدمات و پذیرایی (رستوران) عالی و بیست و با تجربهاست و نزدیکی هتل به حرم مشکل ما با هتل این بود که تراسفر فرودگاهی علی رقم پیگیری قبلی فرستاده نشد هتل در حال رنگ آمیزی بود و بوی رنگ آزار دهنده بود در هنگام سفارش غذابه کافی شاپ هتل به ما گفتند امروز نان نخریدیم پس ساندویچ هم نداریم و در آخر رفتار خیلی بد پرسنل پذیرش و هماهنگی که باعث شد هتل را تخلیه کنیم و به هتل دیگری برویم با اینکه قبلا تعریف هتل شنیده بودم ولی به ما خیلی بد گذشت

پنجشنبه 24 بهمن 1392

امتیاز 5

تقریبا 12 سال میشود سالی حداقل 2 یا 3 بار به این هتل میایم که انهم دلیل دارد. 1:نزدیکی به حرم مطهر 2: اطااقهای تمیز و راحت 3:بر خورد واقعا متین وعالی پرسنل بخصوص در رستوران و نظافتچی های اطاق 4:کیفیت غذا عالی ولی بعضی روز ها غذای خورشتی در منو نیست در نهایت به همه کارکنان هتل خسته نبا شید میگویم

هتل تهران مشهد

هتل تهران مشهد هتل در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی