هتل پارس کرمان

هتل پارس کرمان هتل

5 ستاره

هتل 5 ستاره پارس کرمان در سال 1381 در زمینی به مساحت 32 هزار متر و در موقعیتی مناسب و نزدیک به مناطق تاریخی و گردشگری شهر کرمان احداث گردید.

شروع قیمت از2,230,000 تومان
هتل جهانگردی کرمان

هتل جهانگردی کرمان هتل

4 ستاره

هتل جهانگردی کرمان هتلی 4 ستاره با امکانات کامل و زیر مجموعه هتل های جهانگردی کشور می باشد. هتل جهانگردي کرمان در فاصله 6 کیلومتری حمام گنجعلی خان و مسجد گنجعلی خان قرار دارد.

شروع قیمت از2,040,000 تومان
هتل کپری قلعه گنج کرمان

هتل کپری قلعه گنج کرمان هتل

4 ستاره

کپر نام گونه ای اقامتگاه سایه بانی است که در قدیم از هرمزگان در جنوب تا سیستان و بلوچستان در شرق و حتی در جنوب کرمان استفاده می شده است. حال یک اقامتگاه کپری با نام هتل پارسیان قلعه گنج ساخته شده است که امکانات یک هتل 4 ستاره را دارد.

شروع قیمت از1,354,000 تومان
هتل گواشیر کرمان

هتل گواشیر کرمان هتل

3 ستاره

هتل گواشیر از هتلهای خوب و 3 ستاره کرمان است که در مرکز شهر واقع شده و دسترسی مناسبی با مناطق دیدنی کرمان دارد. ساختمان هتل در ۴ طبقه بنا و ۸۰ واحد اقامتی با امکانات رفاهی مناسب می‏‌باشد.

شروع قیمت از366,000 تومان
اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد یکی از اقامتگاه های بوم گردی استان کرمان محسوب می شود که در منطقه شهداد و در 87 کیلومتری کرمان قرار دارد. این اقامتگاه شامل دو محوطه است که 16 باب اتاق و کلبه نخلی آن در این دو محوطه قرار دارند.

شروع قیمت از200,000 تومان
هتل عطر سیب سیرجان

هتل عطر سیب سیرجان هتل

3 ستاره

هتل عطر سیب یک هتل 3 ستاره و یکی از بهترین هتلهای شهر سیرجان در استان کرمان است. هتل یک ساختمان 5 طبقه است و 32 باب اتاق و سوئیت با امکانات کامل اقامتی را در خود جای داده است.

شروع قیمت از2,898,000 تومان