اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

درباره اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد یکی از اقامتگاه های بوم گردی استان کرمان محسوب می شود که در منطقه شهداد و در فاصله 87 کیلومتری از شهر کرمان قرار دارد. این اقامتگاه شامل دو محوطه است که 16 باب اتاق و کلبه نخلی آن در این دو محوطه قرار دارند. سبک معماری اقامتگاه این بومگردی تداعی کننده معماری اصیل و سنتی منطقه کویری شهداد است. درطول اقامت خود در این اقامتگاه می توانید از کلوت های شهداد، آب گرم سیرچ، قلعه رموک، گندم بریان گرم ترین نقطه ی کره زمین، آسیاب آبی دوقلو، آبشار کشیت، رودخانه و سرو سیرچ بازدید نمایید.

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان تابحال 3 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار اتاق دوتخته اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان را در روز يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ بمدت 1 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته

اتاق دوتخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته

اتاق سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

از جمله خدمات و امکانات این اقامتگاه سنتی می توان به شربتخانه، خدمات اینترنتی، صبحانه و غذاهای بومی محلی، صندوق امانات، آشپزخانه، سرویس بهداشتی مشترک و ... اشاره کرد. حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه و لابی اقامتگاه تعبیه شده است. همچنین یخچال به صورت عمومی در قسمت شربت خانه اقامتگاه وجود دارد و امکان استفاده از آن برای گردشگران فراهم شده است. توجه داشته باشید برخی از اتاق های این مجموعه فاقد پنجره و نما هستند.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

- رزرو نهایی و قطعی این بومگردی تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان اقامتگاه بومگردی در کرمان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha