هتل سالاردره ساری

هتل سالاردره ساری هتل

4 ستاره

یکی از زیباترین مجموعه های اقامتی شمال، هتل سالارده است که در 12 کیلومتری ساری و نزدیک رودخانه سالاردره واقع شده است. چشم انداز جنگلی هتل بهمراه امکانات اقامتی مناسب اقامتی بیادماندنی را برای مسافران رقم خواهد زد.

شروع قیمت از1,480,000 تومان
هتل بادله ساری

هتل بادله ساری هتل

4 ستاره

مجتمع اقامتی تفریحی بادله ساری در دو بخش مجتمع ساحلی و هتل، می تواند یکی از بهترین انتخابها برای اقامتی چند روزه در شمال و استان مازندران باشد.

شروع قیمت از2,130,000 تومان
هتل نوید ساری

هتل نوید ساری هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای خوب ساری هتل 3 ستاره نوید ساری است که با دارا بودن اتاق هایی با مناظر رو به طبیعت، محیطی آرام، استخر و جکوزی، سالن بیلیارد، مجموعه کافی نت و ... در خدمت مسافران می باشد.

شروع قیمت از770,000 تومان
هتل اسرم ساری

هتل اسرم ساری هتل

3 ستاره

اگر قصد رزرو هتل در ساری را داشته باشید و بخواهید علاوه بر نزدیکی به شهر، به مناطق دیدنی هم دسترسی داشته باشید به شما هتل اسرم ساری را پیشنهاد می کنیم.

شروع قیمت از943,000 تومان
هتل نارنج ساری

هتل نارنج ساری هتل

3 ستاره

هتل نارنج، یکی از هتلهای خوب و ۳ ستاره ساری است که در نزدیکی ساحل زیبای فرح آباد قرار گرفته است. هتل نارنج به مجموعه تفریحی سد سلیمان تنگه در منطقه ییلاقی جنوب ساری، دسترسی مناسبی دارد.

شروع قیمت از939,000 تومان
هتل مازرون قائمشهر

هتل مازرون قائمشهر هتل

2 ستاره

هتل مازرون یکی از هتلهای دوستاره خوب و تمیز شمال است که در قائمشهر واقع شده و با امکانات اقامتی کامل در کنار قیمت مناسب، می تواند یکی از گزینه های رزرو هتل در قائمشهر مازندران باشد. ساختمان هتل 3 طبقه است.

شروع قیمت از244,000 تومان