هتل مازرون قائمشهر

درباره هتل مازرون قائمشهر

هتل مازرون یکی از هتلهای دوستاره خوب و تمیز شمال است که در قائمشهر واقع شده و با امکانات اقامتی کامل در کنار قیمت مناسب، می تواند یکی از گزینه های رزرو هتل در قائمشهر مازندران باشد. ساختمان هتل 3 طبقه است و 20 واحد اقامتی شامل اتاقهای دوتخته و سه تخته و سوئیت دارد و طبقه همکف هم رستوران هتل آماده خدمت رسانی است. هتل مازرون در سال 1386 افتتاح شده است.

رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته

اتاق دوتخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب
190,000
183,000 تومان
اتاق دوتخته VIP

اتاق دوتخته VIP

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب
300,000
283,000 تومان
اتاق سه تخته

اتاق سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب
243,000
230,000 تومان
اتاق کانکت 4 نفره VIP

اتاق کانکت 4 نفره VIP

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
550,000
520,000 تومان
چهارتخته

چهارتخته

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب
292,000
277,000 تومان

امکانات هتل مازرون قائمشهر


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ اختصاصی

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
  • رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
  • مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
  • کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
  • قوانین کنسلی هتل ها نسبت به شرایط و زمان کنسلی رزرو، متفاوت است. به همین دلیل شرایط و مبلغ جریمه در زمان کنسلی اعلام و از مبلغ واریزی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ به حساب مسافر واریز می گردد.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل مازرون قائمشهر

هتل مازرون قائمشهر هتل در ساری

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha