هتل آپارتمان آیسان مشهد

درباره هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آیسان مشهد یکی از هتل آپارتمان های خوب و نزدیک به حرم مشهد است که با قیمت مناسب و خدمات خوب توانسته است به یکی از بهترین هتل آپارتمان های ارزان قیمت مشهد بدل شود. هتل آپارتمان آیسان واقع در خیابان امام رضا امام رضا 5 کوچه چهنو 8 قرار دارد فاصله تا حرم مطهر پیاده کمتر از 7 دقیقه است

امکان رزرو این اقامتگاه در حال حاضر وجود ندارد. پیشنهاد می کنیم هتلهای دیگر سایت را انتخاب کنید. اگر تمایل به رزرو همین اقامتگاه دارید می توانید مستقیما با شماره خودشان تماس بگیرید. 05138542072


امکانات هتل آپارتمان آیسان مشهد

از امکانات و خدمات هتل آیسان می توان به لابی، آسانسور، رستوران، آشپزخانه ،خدمات خانه داری، کافی شاپ، تاکسی سرویس، اعلام حریق، اینترنت وایرلس و ویدئو مرکزی اشاره کرد.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

میانگین امتیاز 1 مسافر

6.00 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 1 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

موسی رمضانی پور

چهارشنبه 1 آبان 1398

امتیاز 3

به نظر من هتل خوبی بود کارکنان خوبی داشت بخصوص برادر بزرگوار شیفت شب اقای اصلانی وخانم پیامی وخانمهایی که مسول نظافت ساختمان بودن. ولی از لحاظ کیفیت غذا خیلی خوب نبود ولی مدیریت کمتر مراجعه به هتل میکرده و نظارت خوبی نسبت به مهمانان وکارکنان آن مجموعه نداشته.در پایان به همه خدمتگزاران آن مجموعه تشکر بعمل می آید

هتل آپارتمان آیسان مشهد

هتل آپارتمان آیسان مشهد هتل در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha