هتل لطفعلی خان شیراز

درباره هتل لطفعلی خان شیراز

یکی از هتلهای خوب و 2 ستاره شیراز، هتل لطفعلی خان می باشد که با دارا بودن اتاقهای دو و سه تخته و همچنین سوییتهای یکخوابه با گنجایش 4 نفر، آماده میزبانی از مسافران شیراز است. هتل لطفعلیخان در یکی از تاریخی ترین خیابانهای شیراز (لطفعلیخان زند) واقع شده است.

هتل لطفعلی خان شیراز تابحال 132 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار اتاق دوتخته هتل لطفعلی خان شیراز را در روز چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ بمدت 2 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

اتاق دوتخته

اتاق دوتخته

ظرفیت:
2 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
اتاق سه تخته

اتاق سه تخته

ظرفیت:
3 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سوئیت 4 نفره

سوئیت 4 نفره

ظرفیت:
4 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
يک تخته

يک تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سه تخته با سرويس

سه تخته با سرويس

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل لطفعلی خان شیراز

از اماکن تاریخی و توریستی نزدیک هتل میتوان به نارنجستان قوام، خانه زینت الملوک (معروف به موزه مادام توسوی شیراز)، مسجد نصیرالملک، مدرسه خان، یازار وکیل، شاه چراغ و ...  نام برد.

از ویژگیهای هتل لطفعلیخان شیراز (هتل شایان شیراز، سابق) میتوان به قرار گرفتن در بافت تاریخی شیراز اشاره کرد که خود باعث جذابیت بیشتر هتل در مقایسه با دیگر مراکز اقامتی شده است. هتل لطفعلی خان با توجه به نزدیکی به فرودگاه شیراز (حدود 10 دقیقه) و همچنین نزدیکی به تعداد زیادی از آثار تاریخی شیراز میتواند از جنبه اقتصادی نیز دارای جاذبه باشد.
 


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم
  • کافی شاپ

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
- رزرو نهایی و قطعی این هتل تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل لطفعلی خان شیراز

هتل لطفعلی خان شیراز هتل در شیراز

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha