هتل آپارتمان شارین مشهد

درباره هتل آپارتمان شارین مشهد

اگر در سفر به مشهد قصد اقامت در هتل آپارتمانی داشته باشیم که هم تمیز و خوب باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم به حرم نزدیک باشد، گزینه های محدودی برای انتخاب داریم که یکی از آنها هتل شارین است. هتل آپارتمان شارین از لوکس ترین و مجهزترین هتل آپارتمان های مشهد است که با معماری نوین در 6 طبقه و 21 واحد طراحی شده است که معماری آن توجه هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

هتل آپارتمان شارین مشهد تابحال 48 بار از این سایت رزرو شده و مشتریان ما آخرین بار دوتخته هتل آپارتمان شارین مشهد را در روز پنجشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۵ بمدت 3 شب رزرو کرده اند. شما هم می توانید همین الان رزرو کنید! بهترین قیمت، ارزانترین قیمت رزرو هتل


رزرو این اقامتگاه با تخفیف ویژه و پایین تر از قیمت اصلی هتل در سال 1402 از این سایت امکان پذیر است. برای رزرو آنلاین با انتخاب تاریخ و مدت اقامت بر روی کلید درخواست رزرو کلیک کنید. بهترین نرخ و راحت ترین راه رزرو هتل ...


اتاقهای موجود

دوتخته

دوتخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
سه تخته

سه تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
چهارتخته

چهارتخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
پنج تخته

پنج تخته

ظرفیت:
1 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی
شش تخته

شش تخته

ظرفیت:
6 نفر

قیمت هر شب

قیمت تلفنی

امکانات هتل آپارتمان شارین مشهد

هتل آپارتمان شارین مجهز به امکاناتی از قبیل لابی، رستوران، سیستم سرمایشی گرمایشی مرکزی و ... می باشد. در این هتل مشهد صبحانه بوفه رایگان ، ناهار و شام بصورت منوی انتخابی رایگان سرو می شود.


  • رستوران
  • اینترنت بی سیم

  • ساعت تحویل اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.
- رزرو نهایی و قطعی هتل شارین تنها بعد از پرداخت هزینه امکان پذیر است و کلیه میهمانان موظفند بعد از ثبت رزرو خود و تایید آن نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در غیر اینصورت رزرو موقت تلقی شده و اتاقی به شما اختصاص نمی یابد.
- مبالغ نوشته شده در سایت برای رزرو هتل، قطعی و نهایی بوده و با احتساب مالیات، عوارض و حق سرویس است و مسافر با رزرو از این سایت، هیچ پول دیگری به هتل پرداخت نمی کند.
- کلیه فرآیند رزرو هتل در این سایت انجام می شود و نیازی به تماس تلفنی مسافر با هتل نیست. همچنین تمدید اقامت و یا کم کردن از مدت اقامت تنها با هماهنگی این مرکز امکان پذیر است. در غیر اینصورت مسئولیت خسارات مالی بعهده مسافر است.
- کنسل نمودن رزرو نهایی و قطعی (رزروی که هزینه آن پرداخت شده) تابع قوانین مربوط به کنسلی است که بطور کامل در صفحه مربوطه توضیح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نظرات مسافران اولین نفری باشید که تجربه اقامت خود را می نویسد!

هتل آپارتمان شارین مشهد

هتل آپارتمان شارین مشهد هتل در مشهد

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی

Captcha