Logo تلفن رزرو

هتل های نزدیک خیابان امام رضا مشهد

هتلهای نمایش داده شده در این صفحه، نزدیکترین هتلها به خیابان امام رضا مشهد هستند یا حداقل دسترسی مناسبی به خیابان امام رضا مشهد دارند. برای انتخاب بهترین و نزدیکترین هتل، محل هتلها را در نقشه روبرو ببینید.

 1. هتل بین المللی قصر مشهد

  هتل بین المللی قصر مشهد

  هتل قصر یا همان هتل قصر الماس سابق، هتلی 5 ستاره با کلیه امکانات رفاهی در فاصله 800 متری حرم مطهر امام رضا، دارای امکانات کامل رفاهی و تفریحی مانند رستوران، تالار، فروشگاه، کافی نت، تاکسی سرویس، پزشک، آرایشگاه زنانه، اتاق ماساژ، شهربازی کودکان و ... می باشد.

  هتل بین المللی قصر بدون شک یکی از بهترین انتخابها در مشهد است و خدمات لاکچری آن، قصر را متفاوت با دیگر هتلهای مشهد کرده است. در بدو ورود پرسنل هتل با نوشیدنی خوش آمد گویی (ولکام درینک) در چند طعم مختلف از شما پذیرایی می کند و جالب آنکه میز نوشدنی ولکام درینک بصورت دائمی در لابی هتل پابرجاست!

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا (ع) - چهارراه دانش - هتل بین المللی قصر مشهد - هتل قصر الماس

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 2. هتل درویشی مشهد

  هتل درویشی مشهد

  هتل مجلل درویشی در اصلی ترین خیابان منتهی به حرم امام رضا، در فاصله 1400 متری حرم قرار دارد. این هتل در 25 طبقه، مرتفع ترین ساختمان اقامتی و بزرگترین هتل آتریوم کشور با سطح شیشه ای می باشد و در سال 1390 افتتاح گردیده است و براستی می توان آنرا بهترین هتل مشهد نامید.

  هتل پنج ستاره تاپ درویشی مشهد دارای 223 اتاق در 32 تیپ مختلف مانند اتاق های فصل، پنت هاوس، اتاق ملل و اتاق های VIP می باشد.

   آدرس: خیابان امام رضا(ع) - بین خیابان امام رضا 24 و 26 - هتل مجلل درويشي مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 3. هتل قصر طلایی مشهد

  هتل قصر طلایی مشهد

  هتل قصر طلایی مشهد، یکی از هتل های 5 ستاره شهر مشهد واقع در خیابان امام رضا (ع) می باشد. این هتل در زمینی به مساحت 6 هکتار در سال 1389 افتتاح گردید و شامل 20 طبقه و 600 اتاق در تیپ های مختلف سینگل، دبل رویال، سوئیت و پرنسس روم می باشد. هتل قصر طلائی مشهد دارای 3 رستوران دریایی، ملل و سنتی می باشد و دارای فضاهای تفریحی همچون سالن ورزش، محل بازی کودکان، بازی های رایانه ای و ... می باشد.

   آدرس: مشهد - خيابان امام رضا - بين امام رضا 34 و 36 (میدان بسیج) - هتل قصرطلايي مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 4. هتل جواد مشهد

  هتل جواد مشهد

  یکی از نزدیکترین هتلهای مشهد به حرم امام رضا (ع) هتل جواد است که علاوه بر ویژگی نزدیکی به حرم، فراهم کردم امکانات کامل اقامتی آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد تبدیل کرده است. این هتل تازه تاسیس که در اواخر سال 1389 افتتاح شده است، دارای اتاقهایی با چشم انداز حرم، رستوران شیک، لابی لوکس و آرام و ... می باشد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 3 - هتل جواد مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 5. هتل هلیا مشهد

  هتل هلیا مشهد

  یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم هتل هلیا مشهد است که با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی و رفاهی توانسته است به انتخاب اول بسیاری از مسافرین مشهد برای اقامت تبدیل شود. هتل هلیا در فاصله ای 3 دقیقه ای از حرم در خیابان امام رضا قرار دارد و یکی از تفاوت های آن با بقیه هتل ها، ارائه اقامت بصورت فولبرد یا صبحانه، ناهار و شام می باشد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 8 - هتل هلیا

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 6. هتل هاترا مشهد

  هتل هاترا مشهد

  هتل سه ستاره تاپ هاترا از هتلهای تازه تاسیس مشهد است که در سال 1392 افتتاح شده است. این هتل 9 طبقه دارد و در مجموع دارای 48 واحد اقامتی در تیپهای اتاق دوتخته، سه تخته، چهارتخته و سوئیتهای یکخوابه می باشد. هتل شیک و تمیزی بوده و فاصله زیادی با حرم ندارد و هزینه آن به نسبت خدماتی که ارائه می دهد قابل قبول و مناسب است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - دانش غربی - نبش سرشور ۳۷ - هتل هاترا

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 7. هتل اطلس مشهد

  هتل اطلس مشهد

  یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی مشهد که در کنار حرم امام رضا (ع) واقع شده است، هتل اطلس است. این هتل سه ستاره دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد و جمعا شامل 200 واحد اقامتی است. هتل اطلس در خیابان امام رضا، میدان بیت المقدس واقع شده است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - میدان بیت المقدس - هتل اطلس

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 8. هتل سهند مشهد

  هتل سهند مشهد

  هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد. ساختمان هتل در 10 طبقه احداث شده و 60 واحد اقامتی با امکانات کامل رفاهی دارد. هتل سهند همانطور که از تصاویر مشخص است، هتلی شیک و تمیز است.

  قیمت هتل سهند با توجه به تاریخ متغیر است و نرخ نهایی بعد از ثبت رزرو خدمت شما اعلام می گردد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 2 - کوچه کربلا - هتل سهند مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 9. هتل الماس 1 مشهد

  هتل الماس 1 مشهد

  هتل الماس 1 مشهد، یکی از هتلهای 4 ستاره خوب مشهد است که در فاصله 5 دقیقه ای از حرم و در نزدیکی بازار رضا قرار دارد و از نظر موقعیت مکانی، یکی از بهترین هتلهای مشهد برای رزرو است و نزدیکترین هتل 4 ستاره تاپ به حرم می باشد. این هتل جزو گروه هتلهای الماس است و در 9 طبقه و ۱۶۳ واحد اقامتی بنا شده است و علاوه بر واحدهای اقامتی دارای رستوران، کافه سنتی، سالن اسپا و ماساژ ویژه آقایان و بانوان است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - بین خیابان امام رضا 4 و 6 - هتل الماس مشهد

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 10. هتل الماس 2 مشهد

  هتل الماس 2 مشهد

  دومین هتل از گروه هتلهای الماس مشهد، هم اکنون به بهره برداری رسیده و در حال حاضر، یکی از بهترین و مجلل ترین هتلهای مشهد است. این هتل با نام هتل الماس 2 با 220 اتاق در 26 طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف به سبک های مختلفی چون سبک ایران باستان، سبک روسی، ترکی، رومی، آفریقایی، عربی، ایرانی، اتاق آیینه، اکونومی و ... موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 20 - هتل الماس 2

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 11. هتل میامی مشهد

  هتل میامی مشهد

  این هتل یکی از هتلهای خوب و 3 ستاره خیابان امام رضا است که با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در نزدیکی حرم امام رضا در مشهد است. هتل سه ستاره میامی مشهد در پنج طبقه با 39 باب اتاق در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) ساخته شد.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان امام رضا 35 - هتل میامی

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 12. هتل آپارتمان لبخند مشهد

  هتل آپارتمان لبخند مشهد

  یکی از هتل آپارتمانهای نوساز مشهد که در فاصله نزدیکی از حرم قرار دارد، هتل آپارتمان لبخند است. هتل لبخند با دارا بودن فاصله کمتر از 500 متر تا حرم رضوی، نوساز بودن و شیکی اتاقها، وجود اینترنت در لابی و اتاقها بصورت رایگان، لاندری، آشپز خانه، رستوران، خدمات 24 ساعته خانه داری وکافی شاپ ، صندوق امانات الکترونیکی در هر اتاق، سیستم گرمایش و سرمایشی مجزا برای هر اتاق ، صبحانه رایگان بصورت بوفه و ... یکی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد برای رزرو است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا 8 - کوچه ربیعی - هتل آپارتمان لبخند

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 13. هتل ایران زمین مشهد

  هتل ایران زمین مشهد

  هتل ایران زمین را می توان یکی از هتلهای 3 ستاره خوب مشهد نامید که بزودی با راه اندازی سونا و جکوزی به هتل 4 ستاره تبدیل می شود. این هتل در نزدیکی حرم قرار داشته و محیطی شیک و تمیز را برای اقامت در مشهد فراهم کرده است.

   آدرس: مشهد - خیابان امام رضا - خیابان امام رضا 6 - کوچه شهید حسنی - هتل ایران زمین

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل

 14. هتل آپارتمان ملل مشهد

  هتل آپارتمان ملل مشهد

  هتل آپارتمان ملل یکی از هتلهای خوب و نزدیک حرم مشهد است. هتل آپارتمان ملل  مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ای کمتر از 5دقیقه تا حرم با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان محترم را دارد .

  هتل آپارتمان ملل دارای واحدهای اقامتی متنوع و زیبا با سلیقه های مختلف جهت میهمانان داخلی و خارجی می باشد. واحد های اقامتی هتل آپارتمان ملل به صورت آپارتمان یک خوابه، آپارتمان دو خوابه، آپارتمان سه خوابه ( اتاق کانکت ) و اتاق2 نفره می باشند.

   آدرس: مشهد - ميدان بيت المقدس - خیابان امام رضا - امام رضا 1 - هتل اپارتمان ملل

   مشاهده قیمتها و رزرو این هتل