هتلهای نزدیک خیابان امام رضا مشهد

14 مورد پیدا شد.

هتل بین المللی قصر مشهد

هتل بین المللی قصر مشهد هتل

5 ستاره

هتل بین المللی قصر بدون شک یکی از بهترین انتخابها در مشهد است و خدمات لاکچری آن، قصر را متفاوت با دیگر هتلهای مشهد کرده است. این هتل در فاصله 800 متری حرم مطهر امام رضا قرار دارد.

شروع قیمت از2,639,000 تومان درخواست رزرو
هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد هتل

5 ستاره

هتل قصر طلایی مشهد، یکی از هتل های 5 ستاره شهر مشهد واقع در خیابان امام رضا (ع) می باشد و شامل 20 طبقه و 600 اتاق در تیپ های مختلف سینگل، دبل رویال، سوئیت و پرنسس روم است.

شروع قیمت از2,365,000 تومان درخواست رزرو
هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد هتل

5 ستاره

هتل مجلل درویشی در اصلی ترین خیابان منتهی به حرم امام رضا، در فاصله 1400 متری حرم قرار دارد. این هتل در 25 طبقه، مرتفع ترین ساختمان اقامتی و بزرگترین هتل آتریوم کشور با سطح شیشه ای می باشد.

شروع قیمت از2,253,000 تومان درخواست رزرو
هتل الماس 2 مشهد

هتل الماس 2 مشهد هتل

5 ستاره

دومین هتل از گروه هتلهای الماس مشهد و در حال حاضر، یکی از مجلل ترین هتلهای مشهد است که با 215 اتاق در 25 طبقه با الهام از معماری خاص ملل مختلف، موزه ای از هنر های بین المللی را به نمایش گذاشته است.

شروع قیمت از2,250,000 تومان درخواست رزرو
هتل الماس 1 مشهد

هتل الماس 1 مشهد هتل

4 ستاره

هتل الماس 1 مشهد، یکی از هتلهای 4 ستاره خوب مشهد است که در فاصله 5 دقیقه ای از حرم و در نزدیکی بازار رضا قرار دارد و از نظر موقعیت مکانی، یکی از بهترین هتلهای مشهد برای رزرو است.

شروع قیمت از1,900,000 تومان درخواست رزرو
هتل جواد مشهد

هتل جواد مشهد هتل

4 ستاره

یکی از نزدیکترین هتلهای مشهد به حرم امام رضا (ع) هتل جواد است که علاوه بر ویژگی نزدیکی به حرم، فراهم کردم امکانات کامل اقامتی آنرا به یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در مشهد تبدیل کرده است.

شروع قیمت از1,600,000 تومان درخواست رزرو
هتل سهند مشهد

هتل سهند مشهد هتل

3 ستاره

هتل سهند یکی از هتلهای 3 ستاره تاپ مشهد است که کیفیت بسیار بالایی دارد و با توجه به موقعیت مکانی خود که در کنار حرم واقع شده، می تواند یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در مشهد باشد.

شروع قیمت از1,695,000 تومان درخواست رزرو
هتل هاترا مشهد

هتل هاترا مشهد هتل

3 ستاره

هتل سه ستاره تاپ هاترا از هتلهای تازه تاسیس مشهد است که در سال 1392 افتتاح شده است. این هتل 9 طبقه دارد و در مجموع دارای 48 واحد اقامتی در تیپهای اتاق دوتخته، سه تخته، چهارتخته و سوئیت می باشد.

شروع قیمت از880,000 تومان درخواست رزرو
هتل میامی مشهد

هتل میامی مشهد هتل

3 ستاره

این هتل یکی از هتلهای خوب و 3 ستاره خیابان امام رضا است که با فراهم کردن امکانات کامل اقامتی، یکی از گزینه های مناسب برای رزرو هتل در نزدیکی حرم امام رضا در مشهد است.

شروع قیمت از955,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد هتل

1 ستاره

هتل آپارتمان ملل مشهد یکی از واحدهای نمونه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که با فاصله ای کمتر از 5دقیقه تا حرم با کادری مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان محترم را دارد .

شروع قیمت از965,000 تومان درخواست رزرو
هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد هتل

4 ستاره

یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم هتل هلیا است که با فراهم کردن امکانات کامل رفاهی توانسته است به انتخاب اول بسیاری از مسافرین مشهد تبدیل شود. هتل هلیا در فاصله ای 3 دقیقه ای از حرم قرار دارد.

شروع قیمت از1,375,000 تومان درخواست رزرو
هتل ایران زمین مشهد

هتل ایران زمین مشهد هتل

3 ستاره

هتل ایران زمین در بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) افتتاح گردید. این هتل در ۶ طبقه و ۹۰ باب اتاق از قیمت و امکانات رفاهی خوبی برخوردار است.

شروع قیمت از1,200,000 تومان درخواست رزرو
هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد هتل

3 ستاره

یکی از هتلهای با سابقه و قدیمی مشهد که در کنار حرم امام رضا (ع) واقع شده است، هتل اطلس است. این هتل سه ستاره دو ساختمان شمالی و جنوبی دارد و جمعا شامل 200 واحد اقامتی است.

شروع قیمت از1,615,000 تومان درخواست رزرو
هتل آپارتمان لبخند مشهد

هتل آپارتمان لبخند مشهد هتل

2 ستاره

هتل لبخند با دارا بودن فاصله کمتر از 500 متر تا حرم رضوی، نوساز بودن و شیکی اتاقها، وجود اینترنت در لابی و اتاقها بصورت رایگان و ... یکی از بهترین هتل آپارتمانهای مشهد برای رزرو است.

شروع قیمت از0 تومان