نظرات مسافران درباره هتل لاله تهران

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل لاله تهران را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

در قلب شهر تهران، در خیابان فاطمی و در کنار پارک لاله، هتلی 5 ستاره با نام هتل لاله تهران با 380 اتاق و امکانات کامل اقامتی و رفاهی، آماده میزبانی میهمانان شهر تهران است. وجود امکانات متعدد مانند استخر، سونا، بانک، فروشگاه های گوناگون، رستوران نمکدون با انواع غذاهای ... ادامه

میانگین امتیاز 7 مسافر

8.14 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 7 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

يکشنبه 17 آبان 1394

امتیاز 3

ما به مدت دو شب در این هتل اقامت داشتیم که کلیه لوازم ها کهنه بودن و غذاهاشم معمولی بود در کل بقول دوستان به قیمتش نمی ارزید و در حد هتل پنج ستاره نبود مخصوصا بین المللی که اصلا در حد این حرفها نبود.

دوشنبه 30 شهريور 1394

امتیاز 4

من جدیدا 5 شب در این هتل اقامت داشتم. در کل هتل بدی نبود ولی در حد 5 ستاره نیست. لوازما کهنه و برخورد پرسنل و غذاهاش معمولیه. از همه رستورانهای هتل استفاده کردم که به نظرم بهترینش رستوران چینی طبقه 13 بود که خوراکاش و سوپاش عالی بود.

جمعه 30 مرداد 1394

امتیاز 5

سلام . من 26 مرداد 94 به مدت یک شب اتاق یک تخته رو رزرو کردم . هتل شیک و تمیز . برخورد پرسنل خیلی خوب .نظافت خوب بود . سفارش هایی که برای عذا میدادم که غذا رو تو اتاق بیارن خیلی سریع انجام میشد و غذا هم کیفیت خوبی داشت .من در مدت اقامت از اتاقم خارج نشدم ولی هر چی ميخواستم سریع آماده میشد . فقط برای صبح قهوه فرانسه خواستم که گفتن نداریم . بقیه موارد خوب بود .

جمعه 8 اسفند 1393

امتیاز 4

١-برخورد،رفتار ،متانت و كلاس عالى ميهمانداران.٢-تميزی و نظافت عالى.٣-سرعت خيلى خوب در انجام أمور ٤-هميشه در دسترس بودن ٥-تأسيسات نامناسب (اطاق اول ما بسيار سرد بود و تا صبح لرزيديم. اطاق دوم ما شير آب بسيار سفت و غيرقابل تنظيم، طورى كه يا بايد مى سوختيم و یا يخ ميزديم.

سه شنبه 4 شهريور 1393

امتیاز 5

وقتی وارد اتاق شدم اصلا فکر نمیکردم لابی به این قشنگی همجین اتاق ساده ای داشته باشه کاش از رنگهای روشنتری برای وسایل اتاق استفاده میشد ولی برخورد خدمه و کارکنان عالی بود

دوشنبه 21 بهمن 1392

امتیاز 3

امكاناتي كه ميگه داره همش دكوره اصن مهمونا نمي تونن استفاده كنن و همچنين پرسنلش برخورد مناسبي ندارن

جمعه 18 بهمن 1392

امتیاز 4.5

من همراه خانواده شهریور امسال 1392 اقامتی سه روزه در هتل لاله داشتیم... صبحانه ای عالی...پرسنلی عالی و دسترسی به خیابانهای مهم تهران آسان بود...غذا هم سرو خوبی داشت . فقط کاش تخت اضافه ای ک برای اتاقهای دو تخته میارن ، کمی راحت تر باشه ، چون وسط تخت دست انداز داشت! ک البته ما درخواست تعویض دادیم و حل شد.

هتل لاله تهران

هتل لاله تهران هتل در تهران

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی