نظرات مسافران درباره هتل جهانگردی کرمان

تجربه خود را بنویسید

اگر قبلا تجربه اقامت در هتل جهانگردی کرمان را داشتید، خوشحال می شویم نظر و تجربه خود را درباره اقامت در این هتل بنویسید. این نظرات با نام شما بر روی سایت نمایش داده می شود و می تواند راهنمای بسیار خوبی برای کسانی باشد که می خواهند این هتل را برای اقامت خود انتخاب کنند. وارد کردن شماره موبایل اجباری نیست اما ایران بوکینگ برای کسانی که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، جوایز ناقابل و کوپن های تخفیفی در نظر گرفته است. از شماره موبایل شما برای ارسال این جوایز و کوپن ها استفاده می شود.

در نوشتن نظر خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- هم از خوبی و هم از بدیهای هتل بنویسید تا نظر شما واقعی باشد و تایید شود!

- نحوه پذیرش و برخورد پرسنل هتل

- دسترسی به هتل از فرودگاه، ترمینال و جاده ها

- تمیزی و زیبایی هتل و اتاق ها

- خدمات و امکانات تفریحی هتل

- تنوع و کیفیت غذا و رستوران هتل

درباره هتل

هتل جهانگردی کرمان هتلی 4 ستاره با امکانات کامل و زیر مجموعه هتل های جهانگردی کشور می باشد. از جمله امکانات مهمانسرای جهانگردی کرمان می توان به یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پاركینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، فروشگاه و غرفه، كافی ... ادامه

میانگین امتیاز 3 مسافر

8.67 از 10
نظر خود را بنویسید

نظرات مسافران 3 نفر تجربه اقامت خود را نوشته اند

دوشنبه 2 فروردين 1400

امتیاز 4

ما روز اول فروردین ۱۴۰۰ بودیم بسیار هتل تمیز و مرتبی بود ، رفتار پرسنل خیلی عالی بود ما از غذاشون خیلی راضی بودیم

يکشنبه 28 مهر 1398

امتیاز 5

ما مهر ٩٨ يك هفته أقامت داشتيم خيلي تميز و مرتب بود ، پرسنل هتل واقعا خوش برخورد و باحوصله بودن ،تنوع و كيفيت صبحانه خوب بود، باشگاه تميز و مجهز بود. يكي از بهترين خيابوناي كرمان خيابون هزار و يك شب هست كه مركز خريد و مزون و رستوران ها اونجاست فاصله تا هتل ٣دقيقه ست . (ما قبلا هتل پارس ٥ستاره ميرفتيم اما هتل جهانگردي با اينكه ٤ستاره بود)امكانات بيش ترو مهمانداري بهتري نسبت به پارس داشت.

شنبه 8 شهريور 1393

امتیاز 4

سلام ما شهریور 92 در این هتل اقامت داشته ایم. این هتل در یکی از محله های خوب کرمان واقع شده. بازسازی شده است، هم از اهالی کرمان شنیدیم هم اثاثیه چنین نشان می دادند. تجملی نیست ولی کاملا تمیز و مرتب بود. پرسنل خوب و مهربانی هم داشت (اصلا کرمانی ها کلا مهربانند، ان شاءالله بروید خودتون متوجه میشوید) برای من تمیزی مهم بود که غیر از این ندیدم البته بعضی از وسایل کمی مستعمل هستند. تلویزیون هم LCD نیست گرچه آدمی که برای سفر گردشی رفته وقت تلویزیون دیدن نداره (کانال عمان رو می گرفت و داخلی ها رو یادم نیست دیجیتال ها رو می گرفت یا نه) پشت هتل استخر رو باز (بیشتر جنبه حوضی بزرگ رو داره) و فضای سبز داره که شام در کنارشون خیلی می چسبه. جلوی هتل هم فضای سبز و پارکینگه. صبحانه هم مثل یک هتل 4 ستاره ایرانی بود و نان کرمانی داشت که خیلی خوشمزه است. (کلی خریدم آوردم تهران) غذا عالی نبود ولی خوب بود و تنوع ناهار در حد 10 جور غذا بود. البته دور و بر هتل چند رستوران خوب هست (در خ هزار و یکشب) یا در همان بلوار جمهوری یک رستوران که خیلی معروفه و قدیمی و اسمش یادم نیست!! امتحانشون تجربه جالبیه و اگر بپرسید راننده ها و کسبه راهنمایی می کنند لباس پرسنل چندان متحد نیست از جاهای دیدنی دور نبود و با خودرو متوسط حدود 10 دقیقه فاصله داشت. سرویس اتاق ها فرنگیه و در همکف سرویس ایرانی هم هست.

هتل جهانگردی کرمان

هتل جهانگردی کرمان هتل در کرمان

نمره کلی شما به این هتل روی ستاره ها کلیک کنید

5 ستاره یعنی عالی

نظر شما

نام شما

شماره موبایل شما

کد امنیتی