نسخه انگلیسی سایت رزرواسیون ایران بوکینگ راه اندازی شد

0
با تلاش همکاران بخش فنی سایت و همچنین گروه ترجمه ایران بوکینگ، نسخه انگلیسی سایت ایران بوکینگ راه اندازی شد. هم اکنون اطلاعات و امکانات کلیه هتل هایی که در سایت ایران بوکینگ وجود دارد به زبان انگلیسی ترجمه شده و در نسخه انگلیسی سایت قابل دسترسی است.

همچنین در حال حاضر امکان ثبت رزرو آنلاین برای افراد خارجی در این نسخه تعبیه شده است با این تفاوت که بصورت درخواست رزرو بوده و جزئیات بیشتر و رزرو قطعی (Booking) بعد از بررسی اپراتور ایران بوکینگ از طریق ایمیل به اطلاع درخواست دهنده خواهد رسید.

از این پس کاربران و آژانس های مسافرتی گرامی که رزرو هتل برای میهمانان خارجی خود را از ایران بوکینگ انجام می دهند می توانند با معرفی نسخه انگلیسی سایت به مسافران خود، بررسی هتل ها و امکانات را به عهده مسافر گذاشته و بسادگی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ایشان قرار دهند. بزودی زبان های بین المللی دیگر هم به ایران بوکینگ اضافه خواهد شد.

برای مشاهده نسخه انگلیسی اینجا کلیک کنید.

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر