وبلاگ ایران بوکینگ

معرفی هتلها و مراکز اقامتی

در ایران و سراسر جهان اقامتگاهها و هتلهای خاصی برای دوستداران سفر طراحی شده است که آشنایی با آنها پیش از سفر می تواند شما را در برنامه ریزی برای یک سفر بیادماندنی یاری کند. در این وبلاگ سعی نموده ایم هتلهای خاص ایران و جهان را معرفی کنیم.

نکات و دانستنیهای سفر

سفر کردن نکات و دانستنی هایی دارد که معمولا تنها راه پی بردن به آنها تجربه است. ما سعی می کنیم این نکات را با شما در میان بگذاریم تا از تجربیات دیگران استفاده کنید و مانند یک حرفه ای مسافرت کنید.

دیدنی های ایران و جهان

هرچقدر درباره دیدنی های ایران و جهان اطلاعات داشته باشید، باز هم در گوشه ای از دنیا جاذبه های کمتر شناخته شده ای هستند که سفر به آنها می تواند یکی از بهترین سفرهای عمرتان باشد. ما سعی می کنیم آنها را به شما معرفی کنیم.

تجربیات و سفرنامه

هیچ کس نمی تواند یک مقصد را بهتر از کسی که خود به آن مقصد سفر کرده و تجربه آنرا داشته است معرفی کند. سفرنامه و تجربیات سفر گاه می تواند بسیار ارزشمند باشد و ما سعی نموده ایم این تجربیات ارزشمند را با شما در میان بگذاریم.

آخرین مطالب نوشته شده

رزرو هتل ارزان و خوب در تهران

بهترین و ارزانترین هتل تهران در سال 99 کدام است؟

یکی از سوالاتی که معمولا مسافران تهران می پرسند، بهترین هتل و ارزانترین هتل تهران است. همین اول باید به شما بگوییم هیچ وقت نمی توانید انتظار ارزانترین هتل تهران و بهترین هتل تهران را با هم داشته باشید. در ادامه لیستی از بهترین و ارزانترین هتلهای تهران را گردآوری کرده ایم.

رزرو هتل ارزان و خوب در مشهد

بهترین و ارزانترین هتل مشهد در سال 99 کدام است؟

یکی از سوالاتی که معمولا مسافران مشهد می پرسند، بهترین هتل و ارزانترین هتل مشهد است. همین اول باید به شما بگوییم هیچ وقت نمی توانید انتظار ارزانترین هتل مشهد و بهترین هتل مشهد را با هم داشته باشید. در ادامه لیستی از بهترین و ارزانترین هتلهای مشهد را گردآوری کرده ایم.

شرایط لغو سفر اعلام شد اما ...

شرایط و قوانین کنسلی بلیط هواپیما و هتل بدلیل بیماری کرونا

با ورود بیماری کرونا به کشور، ضوابطی برای کنسل کردن بلیط پرواز و هواپیما و همچنین رزرو هتل از خبرگذاریهای مختلف اعلام شد. ورود ویروس کرونا به ایران باعث شد بسیاری از کشورهای همسایه مرزهای خود با ایران را ببندند و به این ترتیب بسیاری از سفرها به اجبار کنسل شده است. اما تکلیف پول مسافران چه می شود؟

چطور در سفر کرونا نگیریم؟

توصیه های ضروری برای مقابله با کرونا ویروس در مسافرت

اصلی ترین راه انتقال این ویروس از طریق لمس مکان آلوده و سپس تماس دست آلوده با دهان، بینی و چشم است. ویروس کرونا میتواند به مدت ۹ روز روی سطوح فلزی، شیشه و پلاستیک فعال بماند. کافیست یک مریض بعنوان مثال در آسانسور عطسه کند ...

بهترین هتل های اقتصادی و ارزان قیمت در فلورانس ایتالیا

هتلهای اقتصادی یا Budget Hotel یکی از انتخابهای اصلی بسیاری از کسانی است که می خواهند در سفر هزینه های خود را مدیریت کنند. هتلهای اقتصادی با حذف یکسری موارد غیر ضروری باعث شده اند ضمن حفظ کیفیت هتلی، قیمت تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند. در ادامه با تعدادی از بهترین هتلهای اقتصادی فلورانس آشنا می شوید.

هتل های کوچک با سبک هنری و معماری خاص

با 10 بوتیک هتل برتر آمستردام آشنا شوید

بوتیک هتلها هتل های کوچک با سبک هنری و معماری خاص و کوچکتر از گراند هتلها هستند. در آمستردام هلند بوتیک هتلهای مختلفی وجود دارد که در این مطلب، به بررسی 10 تا از بهترینهای آنها پرداخته ایم و نیم نگاهی هم به قیمت آنها انداخته ایم. با ما همراه باشید ...

معرفی هاستل

هاستل چیست و چه ویژگی‌ هایی دارد؟

هاستل ها نوعی اقامتگاه ارزان‌ قیمت هستند که بهترین گزینه برای سفرهای اقتصادی و خصوصا تک نفره یا دوستانه به حساب می آیند. اقامت در هاستل بصورت اشتراکی است و وقتی مسافری قصد ماندن در یک هاستل را دارد، معمولا یک تخت از یک اتاق مشترک چند تخته را برای خود رزرو می‌کند. تخت شما ممکن است در اتاقی قرار داشته باشد که در آن چهار یا حتی بیست مسافر دیگر هم اقامت دارند.

افزایش عوارض خروج از کشور

عوارض خروج از کشور از سال آینده 265 هزار تومان می شود

عوارض خروج از کشور برای سفر هر ایرانی در سال 1399 با 44 هزار تومان افزایش، 264 هزار تومان تعیین شد. این مبلغ برای سفر اول است و برای سفر دوم باید 396 هزار تومان و برای سفرهای بعدی باید 528 هزار تومان پرداخت کنید! سفر زیارتی برای خروج از مرزهای هوایی، 45 هزار تومان و برای مرزهای زمینی و دریایی 15 هزار تومان

ایرانی‌ها بدون ویزا به روسیه می‌روند

سفر بدون ویزا به خاور دور روسیه برای ایرانی ها از ماه آینده

روسیه قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن اتباع ایران و 17 کشور دیگر اجازه می یابند بدون نیاز به ویزا و فقط با ثبت اطلاعات، برای 8 روز به منطقه خاور دور روسیه سفر کنند. اتباع این کشورها می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بخش کنسولی وزارت خارجه روسیه، مشخصات خود را وارد کنند