هتل بیمارستان گاندی، نخستین هتل بیمارستان کشور

0

اولین هتل بیمارستان ایران با نام هتل بیمارستان گاندی افتتاح شد. این مجموعه که در خیابان گاندی تهران واقع شده با هدف توسعه و تسهیل توریست درمانی در کشور شکل گرفته است. از آنجایی که ایران یکی از مقاصد سفرهای درمانی بخصوص برای کشورهای حوزه خلیج فارس است، افتتاح این هتل می تواند قدم موثری در توسعه این صنعت و ارز آوری بیشتر برای کشور باشد. از این پس مسافران و همراهان آنها که به قصد استفاده از خدمات درمانی به ایران و تهران سفر می کنند می توانند علاوه بر استفاده از خدمات درمانی این بیمارستان، در هتلی که با بیش از 100 اتاق پذیرای میهمانان است اقامت داشته باشند.

هتل بیمارستان گاندی

در سال 1387،پروژه هتل بیمارستان گاندی، بزرگترین مرکز درمانی خصوصی ایران، توسط گروهی از پزشکان متخصص، آغاز شد. هدف از تاسیس هتل بیمارستان گاندی، ارائه خدمات تشخیص درمانی و به موازات آن جلب گردشگران سلامت، با ایفای نقش ارزنده در توسعه صنعت گردشگری سلامت است و مطابق بااستانداردهای نوین ساخت و تجهیز هتل و بیمارستان به بهره برداری رسیده است. در ادامه تصاویری از این مجموعه می بینید.

هتل بیمارستان گاندی

هتل بیمارستان گاندی

هتل بیمارستان گاندی

هتل بیمارستان گاندی

هتل بیمارستان گاندی

 

پویا
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳
سلام ای کاش هزینه های هتل را برای همراهان هم توی قسمتی از سایت پیشینی می کردین برای بیماران داخلی ( شهرستانی ها )
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳
با سلام و وقت بخیر حضور همه کارکنان هتل بیمارستان گاندی
شرکت بهیار صنعت سپاهان تولیدکننده تخت های بیمارستانی و اولین تولید کننده تخت تمام C-ARM با رویه فیبرکربنی و چراغهای اتاق عمل LED درکشور … در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هاث مفتخر به حضور گرم شما بود
از بازدید شما سپاسگزاریم
دفتر تهران:88530866
دکتر محمد کاظم مظاهری
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳
بسیار ایده عالی است من متخصص ارتوپدی از ایتالیا هستم چون بیشتر مریضهام خارج از تهران و ایران هستن دوست داشتم در صورت امکان با بیمارستان شما همکاری داشته باشم

از سال 1392 بعنوان مدیر فنی در وبسایت رزرواسیون ایران بوکینگ مشغول هستم. مدرک تحصیلیم کارشناسی نرم افزار از دانشگاه تهران است و علاقه زیادی به برنامه نویسی تحت وب دارم و بصورت تخصصی PHP کار می کنم. مسافرت تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از زندگیم شده و همیشه سعی می کنم سفرهایم را مستند سازی کنم.

ارسال نظر