کوپن تخفیف رزرو هتل

کوپن تخفیفبا استفاده از کوپن های تخفیف ایران بوکینگ، می توانید علاوه بر تخفیف های سایت، بازهم بیشتر تخفیف بگیرید! کافیست بعد از ثبت رزرو، هنگام پرداخت هزینه، کد 10 رقمی کوپن خود را وارد کنید تا مبلغ کوپن از مبلغ قابل پرداخت کسر شود.
چطور می توانم کوپن تخفیف تهیه کنم؟


راه های مختلفی برای بدست آوردن کوپن های تخفیف رزرو هتل از ایران بوکینگ وجود دارد.

1- با ثبت هر رزرو، به نسبت رزرو انجام شده کوپن تخفیف با مبالغ مشخص دریافت می کنید و می توانید بوسیله آن ها در رزروهای بعدی تخفیف بیشتری بگیرید و یا به دیگران هدیه بدهید!
2- در روزهای مختلف و مناسبت های مختلف کوپن های تخفیفی در صفحه فیسبوک ایران بوکینگ یا اینستاگرام قرار می گیرد. می توانید عضو صفحات ایران بوکینگ در فیسبوک و اینستاگرام شوید تا این کوپن ها را دریافت کنید.
3- در مناسبت های مختلف، کوپن های تخفیف ایران بوکینگ در سایت های مختلف اینترنتی، مجلات و ... قرار می گیرد. می توانید از آن ها استفاده کنید.
4- به شرکت ها، سازمان ها و ادارات، کوپن های مختلفی اهدا می شود تا کارمندان آن ادارات بتوانند با تخفیف بیشتری، اقامت در بهترین هتل های ایران را تجربه کنند.
5- و ...


نحوه استفاده از کوپن تخفیف چگونه است؟

بعد از ثبت رزرو و در هنگام پرداخت هزینه، کافیست کد 10 رقمی کوپن تخفیف را در باکس مربوطه وارد کنید تا تخفیف کوپن اعمال شود.


نحوه استفاده از کوپن تخفیف


توجه داشته باشید:

- هر کوپن فقط یکبار قابل استفاده است و بعد از آن باطل می شود.
- در هر رزرو فقط می توان یک کوپن استفاده کرد. بنابراین اگر 2 کوپن با مبلغ متفاوت دارید، بهتر است از کوپن با مبلغ بالاتر استفاده کنید.
- هر کوپن دارای تاریخ انقضا می باشد و باید قبل از رسیدن آن تاریخ استفاده شود.
- بعضی کوپن ها برای استفاده در هتل مشخصی تعریف شده اند و فقط می توانند در رزرو همان هتل استفاده شوند.