سوالات متداول

سوالات خود را برای ما ارسال کنید...


سوالات کاربران علت تخفیف های شما و ارائه قیمت پایین تر از رزرو مستقیم از خود هتل چیست؟

رزرو هر هتل برای ما شامل کمیسیون و حق الزحمه ای است که هتل به ما اختصاص داده است. با افزایش تعداد رزرو ها و با توجه به حجم بالای رزروی که از طریق ما انجام می شود، مبلغ این پورسانت بالا می رود. ما نیز برای جذب مشتری بیشتر، از محل این سود و کمیسیون، به مشتریان تخفیف می دهیم.البته هزینه های یک وبسایت از هزینه های یک آژانس مسافرتی به مراتب کمتر است و این مورد، دست ما را برای ارائه تخفیف بیشتر از محل پورسانت باز می گذارد. همچنین در شهرهای بزرگ مانند کیش و مشهد که افراد زیادی بعنوان گردشگر هرساله مسافر آنها می شوند، هتل ها بصورت گارانتی پیش خرید می شود، به این ترتیب قیمت نهایی رزرو هتل پایینتر خواهد بود. تخفیف های ارائه شده ایران بوکینگ را در هیچ جای دیگر مشاهده نخواهید کرد!


سوالات کاربراناز کجا باید متوجه بشم که بعد از رزرو از طریق سایت شما چه اتاقی به من اختصاص داده شده آیا تضمینی هست که اتاقهایی که توسط شما رزرو می شود ویو  و جایگاه خوبی در هتل داشته باشه مثلا کنار آسانسور یا غیره نباشه؟


کلیه رزروهایی که از طریق ما یا سایر آژانسهای مسافرتی یا حتی تماس با رزرواسیون خود هتل انجام میگیرد به پذیرش هتل ارجاع شده و پذیرش به نسبت پر یا خالی بودن اتاقها، اتاق به مسافر اختصاص می دهد و فرقی نمی کند از کجا رزرو کنید. البته ما با توجه به آشنایی که با پذیرش داریم می توانیم برای بعضی مسافران خاص سفارش کنیم که اتاق بهتر اختصاص دهند و اگر مشتری حساس باشد یا مثلا ماه عسل باشد، عروس باشد و ... ما سفارش می کنیم ;)

سوالات کاربران آیا می توانم مستقیم از خود هتل رزرو کنم؟ من به سایت های اینترنتی اعتماد ندارم!

بله می توانید! اطلاعات و تصاویر را از ایران بوکینگ ببینید، مقایسه ها را انجام دهید و هتل دلخواه خود را بیابید، سپس شماره هتل را با جستجوی اینترنتی یا از 118 بگیرید و بطور مستقیم رزرو خود را انجام دهید! البته مطمئنا با تخفیف و قیمتی که در این سایت می بینید، موفق به رزرو نخواهید شد!
ما نهایت سعی خود را کرده ایم تا اعتماد شما را جلب کنیم... تجربه 15 ساله ما در دنیای واقعی پشتوانه ماست، ولی در هر صورت تصمیم نهایی با شماست!


سوالات کاربران چطور پول رزرو را پرداخت کنم؟ پول به حساب هتل واریز می شود؟

بعد از اینکه رزرو خود را روی سایت ثبت کردید، اپراتور یا مسئول رزرو ایران بوکینگ بررسی می کند تا هتل و اتاق انتخابی شما در تاریخ مورد نظر خالی بوده و امکان رزرو وجود داشته باشد. اگر مشکلی وجود نداشت، اجازه پرداخت صادر شده و شما در قسمت پیگیری رزرو هتل ( با پیگیری از طریق کد 8 رقمی ) می توانید از موجود بودن اتاق مطمئن شده و شماره حساب های واریز وجه را ببینید. بدیهی است امکان واریز وجه تا قبل از تایید رزرو شما توسط اپراتور وجود نخواهد داشت. همچنین کلیه مبالغ رزرو به حساب ایران بوکینگ واریز می شود و تسویه حساب ما با هتل طبق قرارداد فیمابین انجام می شود و شما نگرانی از این بابت نخواهید داشت.


سوالات کاربران من مستقیم با هتل تماس گرفتم و ظرفیت هتل تکمیل است اما شما ادعا می کنید امکان رزرو دارید. چطور ممکن است؟

بله ممکن است! توجه داشته باشید در قرارداد ما با هتل های مختلف، ما تعدادی از اتاق ها را بصورت گارانتی پیش خرید می کنیم. یعنی بعنوان مثال در ابتدای سال، مبلغ اتاق ها را پرداخت می کنیم و تا پایان سال آن اتاق ها مخصوص ماست و هیچ کس نمی تواند آن اتاق ها را رزرو کند. حال اگر اتاق ها توسط مشتری های ما رزرو نشود،اتاق خالی می ماند و جزو ضرر ما خواهد بود. (که البته این اتفاق نمی افتد!) بنابراین اگر هتل اعلام کرد ظرفیت تکمیل است ولی ما ادعای غیر از این کردیم، می توانید مطمئن باشید که جای نگرانی نیست. با خیال راحت رزرو خود را انجام داده و دو ساعت بعد از رزرو با هتل تماس بگیرید تا ببینید اتاق بنام شما رزرو شده است!