Logo تلفن رزرو

چگونه هتل رزرو کنیم؟

راهنمای رزرو هتل بصورت اینترنتی و آنلاین

رزرو هتل های ایران در این سایت بسادگی و در چند مرحله کوتاه قابل انجام است. توجه داشته باشید همه هتل های معرفی شده در ایران بوکینگ امکان رزرو ندارند و بعضی از هتل ها از این امکان برخوردارند. در ادامه راهنما را مطالعه کنید یا برای شروع رزرو اینجا کلیک کنید.


چارت راهنمای رزرو انلاین هتلبرای رزرو یک هتل می توانید در صفحه معرفی هتل از منوی سمت راست زیر تصاویر ، با انتخاب تاریخ رزرو و تعداد شب اقامت، بر روی دکمه درخواست رزرو آنلاین کلیک کنید.

راهنمای رزرو انلاین هتل مرحله اول

همچنین با استفاده از جستجوگر رزرو هتل سایت در منوی سمت راست بالا، می توانید ضمن مشاهده قیمت و اتاق های هتل های مقصد مورد نظر خود، از طریق کلید درخواست رزرو آنلاین، رزرو خود را ثبت نمایید.

راهنمای رزرو انلاین هتل مرحله اول 2

در مرحله بعدی لیست و قیمت اتاق های هتل انتخابی خود در تاریخ مورد نظر را می بینید.اتاق مورد نظر خود را انتخاب و با کلیک بر روی کلید درخواست رزرو به مرحله بعد بروید.

راهنمای رزرو انلاین هتل مرحله انتخاب اتاق


با انتخاب اتاق وارد صفحه ورود اطلاعات خواهید شد. در این صفحه باید مشخصات سرپرست و اطلاعات پرواز (اختیاری) را وارد نموده و درنهایت کلید ثبت اطلاعات را بزنید.

راهنمای رزرو انلاین هتل مرحله ورود اطلاعات

با کلیک بر روی ثبت اطلاعات، رزرو موقت شما ثبت خواهد شد و کد پیگیری را دریافت خواهید کرد.

راهنمای رزرو انلاین هتل مرحله نهایی

در این مرحله باید کد پیگیری خود را یادداشت کنید. در صورتی که هتل نیاز به تایید اپراتور داشته باشد در این صفحه از شما می خواهد چند دقیقه بعد با کد پیگیری خود، پیگیری نموده تا در صورت تایید اپراتور، امکان پرداخت هزینه رزرو برای شما فراهم گردد. تنها با پرداخت هزینه، رزرو هتل شما نهایی و قطعی خواهد بود. بعد از پرداخت می توانید واچر هتل خود را دریافت کنید.


چطور پول رزرو را پرداخت کنم؟