Logo تلفن رزرو

چگونه هتل رزرو کنیم؟

راهنمای رزرو هتل بصورت اینترنتی و آنلاین

رزرو هتل های ایران در این سایت بسادگی و در چند مرحله کوتاه قابل انجام است. توجه داشته باشید همه هتل های معرفی شده در ایران بوکینگ امکان رزرو ندارند و بعضی از هتل ها از این امکان برخوردارند. در ادامه راهنما را مطالعه کنید.


چارت راهنمای رزرو انلاین هتل


برای رزرو اینترنتی هتل ابتدا باید هتل مورد نظر را در بین هتلهای معرفی شده روی سایت پیدا کنید. راحتترین روش استفاده از کادر قرمز رنگ جستجو است که در صفحه اصلی سایت و همچنین در همین صفحه سمت راست بالا، قابل مشاهده است. مقصد مورد نظر را انتخاب کنید، تاریخ و مدت اقامت را انتخاب کرده و روی دکمه جستجو کلیک کند.

مرحله اول برای رزرو هتل - جستجو

بعد از جستجو، لیست هتلهای شهر مقصد بهمراه نوع اتاقها و قیمت آنها نمایش داده می شود که بسادگی می توانید از لیست ارائه شده، هتل و اتاق مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه رزرو کلیک کنید تا به صفحه رزرو آنلاین هتل وارد شوید.

مرحله دوم برای رزرو هتل - انتخاب اتاق

در صفحه رزرو اتاق، یکبار دیگر تاریخ و قیمت اتاقها را مشاهده می کنید و با انتخاب اتاق مورد نظر، روی دکمه درخواست رزرو کلیک می کنید.

مرحله سوم برای رزرو هتل - تایید اتاق

در صفحه بعدی باید اطلاعات رزرو کننده و مسافر را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات با کلیک بر روی دکمه ثبت اطلاعات، رزرو موقت شما ثبت شده و کد پیگیری دریافت می کنید.

مرحله چهارم برای رزرو هتل - ورود اسامی

برای نهایی کردن رزرو باید ضمن پیگیری رزرو، نسبت به پرداخت هزینه بصورت آنلاین یا کارت به کارت اقدام کنید تا رزرو نهایی شده و واچر هتل برای شما صادر گردد.

مرحله پنجم برای رزرو هتل - دریافت کد پیگیری

مرحله ششم برای رزرو هتل - پرداخت هزینه

چطور پول رزرو را پرداخت کنم؟