روش های پرداخت هزینه رزرو انلاین هتل

رزرو اینترنتی از طریق ما شامل تخفیف است و با نرخ اصلی هتل فرق می کند. از این رو در رزرو اینترنتی طرف حساب شما، ما هستیم و هزینه رزرو هتل باید به حساب ما واریز شود. ما نیز طبق قراردادی که با هتلها داریم، با آنها تسویه حساب می کنیم و شما دیگر هزینه ای به هتل پرداخت نمی کنید. بالطبع، ارائه فاکتور نیز بعهده ماست و شما به ازای مبلغی که به ما پرداخت می کنید، فاکتور رسمی و معتبر دریافت خواهید کرد. همچنین رسید قابل ارائه به هتل (واچر هتل) را دریافت می کنید و در زمان مراجعه به هتل، با برگه رسید مخصوص ارائه به هتل، پذیرش می شوید و اتاق خود را تحویل می گیرید.

قیمت اتاق هتل چطور تعیین می شود و علت تفاوت قیمتها چیست؟

بعد از رزرو موقت هتل و ورود اطلاعات، در صورت عدم وجود مشکل و موجود بودن اتاق و هتل در تاریخ مورد نظر شما، امکان پرداخت هزینه رزرو برای شما فراهم شده و شماره حساب های ایران بوکینگ را مشاهده خواهید کرد. همچنین امکان پرداخت آنلاین وجه از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب نیز در ایران بوکینگ وجود دارد.

در هر زمان با پیگیری رزرو خود از طریق کد پیگیری که بعد از ثبت اطلاعات دریافت نموده اید، میتوانید وضعیت رزرو را مشاهده نموده و نسبت به پرداخت هزینه رزرو اقدام نمایید. همچنین اگر کوپن تخفیف هم دارید در زمان پرداخت هزینه می توانید از آن استفاده کنید و بیشتر تخفیف بگیرید! چطور به ما اعتماد کنید؟ اینجا کلیک کنید.

چطور از ایران بوکینگ هتل رزرو کنم؟