رزرو 100% آنلاین هتلها بدون زمان انتظار

رزرو هتل بدون زمان انتظارشاید تجربه رزرو اینترنتی از سایتهای دیگر را داشته باشید. مطمئنا دیده اید که بعد از ثبت درخواست شما، کد پیگیری دریافت می کنید و از شما خواسته می شود تا چند دقیقه بعد پیگیری کنید تا در صورتی که هتل مورد درخواست شما اتاق خالی داشته باشد، بتوانید هزینه رزرو را پرداخت کنید و واچر هتل را دریافت نمایید. ما برای اولین بار توانسته ایم این زمان را به صفر برسانیم و کاری کنیم ثبت نهایی رزرو و دریافت واچر در 60 ثانیه انجام شود!

هم اکنون می توانیم ادعا کنیم اولین سایت رزرو اینترنتی هتلهای ایران هستیم که می توانیم بلافاصله بعد از ثبت درخواست رزرو، بدون هیچگونه زمان انتظاری، امکان پرداخت هزینه و رزرو قطعی هتل را فراهم کنیم! البته هنوز در ابتدای راه هستیم و راه اندازی چنین سیستمی در ایران و هماهنگ کردن این مسئله هفت خان رستم بوده و هست و هنوز درصد خطای جزئی داریم اما اصل موضوع را توانستیم با موفقیت انجام دهیم ...

رزرو آنی و آنلاین هتل تاکنون در ایران وجود نداشته و همه سایتها بصورت درخواستی کار می کنند. یعنی بعد از اینکه شما رزرو خود را ثبت کردید، اپراتورهای آن سایت اقدام به تماس تلفنی با هتل نموده و تاریخ و اتاق مورد درخواست شما را چک می کنند و در صورتی که مشکلی نباشد امکان پرداخت هزینه و رزرو نهایی را برای شما فراهم می کنند. اما ... ما توانستیم بصورت کاملا مکانیزه و بدون نیاز به تماس تلفنی این کار را انجام دهیم.

اگر رزرو خود را در سایت ثبت کردید و فورا کلید پرداخت آنلاین ظاهر شد و از شما خواست هزینه رزرو را پرداخت کنید، شک نکنید! پرداخت کنید و واچر هتل را پرینت بگیرید ;)

البته ممکن است ظرفیت آنلاین هتل تکمیل باشد، در اینصورت رزرو شما بصورت موقت ثبت می شود و همکاران ما تلاش می کنند اتاق خالی از ظرفیت غیر آنلاین هتل بگیرند که در اینصورت مانند سابق نیازمند اندکی صبر و شکیبایی شماست ...