اقامتگاه بومگردی در ایران

12 مورد با عنوان اقامتگاه بومگردی پیدا شد.

هتل سنتی ددمان زنجان

هتل سنتی ددمان زنجان اقامتگاه بومگردی

3 ستاره

هتل سنتی ددمان در واقع یک خانه قدیمی با قدمت 200 سال در زنجان است که اکنون پس از بازسازی تبدیل به یک اقامتگاه بومگردی زیبا و سنتی با 11 اتاق شده است. این اقامتگاه در نزدیکی میدان انقلاب زنجان قرار دارد.

شروع قیمت از1,558,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بومگردی گیله بوم یکی از زیباترین اقامتگاههای بومی گیلان است که در روستای قاسم آباد از توابع شهر چابکسر قرار دارد. همه چیز در این اقامتگاه طوری برنامه ریزی شده است که بتوانید زندگی واقعی روستایی گیلان را تجربه کنید.

شروع قیمت از420,000 تومان
اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس

اقامتگاه بومگردی ستاره پلند فردوس اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

ستاره پلند یک اقامتگاه بومگردی است که در 60 کیلومتری شهر فردوس در استان خراسان جنوبی و در دل کویر واقع شده است. این اقامتگاه یکی از بهترین گزینه ها برای تماشای ستاره ها در دل تاریکی کویر است و 8 واحد اقامتی دارد.

شروع قیمت از95,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی بارانداز

اقامتگاه بومگردی بارانداز اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

یکی از زیباترین اقامتگاههای کویری ایران که در روستای فرحزاد در نزدیکی کویر مصر و از توابع استان اصفهان واقع شده است، اقامتگاه بومگردی بارانداز طباطبایی است. این اقامتگاه در میان شن های روان کویر واقع شده است و دارای 11 اتاق می باشد.

شروع قیمت از420,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی پایو

اقامتگاه بوم گردی پایو اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

پایو یکی از اقامتگاههای بومگردی کویری ایران است که قدمتی 70 ساله دارد و در سال 1397 بازسازی شده است. این اقامتگاه در فاصله 58 کیلومتری کویر مصر در شهر خور قرار دارد و دارای 12 اتاق است که دور تا دور حیاط قرار گرفته اند.

شروع قیمت از360,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند

اقامتگاه بومگردی زاغ بور بیرجند اقامتگاه بومگردی

3 ستاره

این اقامتگاه یکی از خانه های قدیمی روستای اکبریه بیرجند است که قدمت آن به 150 سال پیش به دوره قاجار بر می گردد. این خانه در سال 1396 بازسازی شده و هم اکنور بعنوان یک اقامتگاه بوم گردی با 7 اتاق در خدمت مسافران است.

شروع قیمت از170,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان

اقامتگاه بومگردی کاشکیلو شهداد کرمان اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی کاشکیلو شهداد یکی از اقامتگاه های بوم گردی استان کرمان محسوب می شود که در منطقه شهداد و در 87 کیلومتری کرمان قرار دارد. این اقامتگاه شامل دو محوطه است که 16 باب اتاق و کلبه نخلی آن در این دو محوطه قرار دارند.

شروع قیمت از200,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر

اقامتگاه بومگردی دورنا مشگین شهر اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اکو کمپ عشایری دورنا در منطقه ییلاقی ملک سویی مشگین شهر در مجاورت دره ی شگفت انگیز جهنم دره و در حدفاصل 800 متری آبشار زیبای گور گور قرار دارد و با سوئیت‌ های اقامتی گرد و چادرهای عشایر یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت در طبیعت است.

شروع قیمت از116,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی خانه خشتی یزد یکی از خانه های سنتی زیبای شهر یزد است که در نزدیکی بافت تاریخی شهر یزد واقع شده است. این اقامتگاه دارای 6 باب اتاق است و مجموعا با ظرفیت 25 نفر آماده پذیرایی از مهمانان می باشد.

شروع قیمت از160,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد

اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بومگردی خشت آباد یزد یکی از اقامتگاهای سنتی و زیبای یزد است که در چهار راه مسجد جامع یزد واقع شده است. اقامتگاه خشت آباد دارای 7 باب اتاق می باشد که همگی دور حیاط قرار گرفته اند و هرکدام زیبایی منحصر به فرد خود را دارند.

شروع قیمت از205,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت

اقامتگاه بومگردی نار تی‌ تی تفت اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی نار تی تی که قدمت آن به حدود 100 سال قبل بر می گردد یکی از اقامتگاههای شهر تفت در استان یزد است که در محله زرتشتی ها قرار گرفته است. این اقامتگاه دارای 7 باب اتاق کف خواب با دکوراسیونی زیبا و سنتی است.

شروع قیمت از155,000 تومان قیمت اتاق ها
اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران اقامتگاه بومگردی

1 ستاره

اقامتگاه بوم گردی ارگ رادکان خانه ای با قریب به صد سال قدمت در روستای رادکان شهر چناران واقع شده است و با رنگهای زیبا و تزیینات اصیل آراسته شده است. قدمت بنای این هتل به بیش از 150 سال پیش باز می گردد.

شروع قیمت از150,000 تومان قیمت اتاق ها